Nagłówek
zawartość i funkcje
rejestracja

Wypróbuj bez zobowiązań przez 5 dni!

Jesteśmy przekonani, że oferujemy najlepszy program edukacyjny - dlatego też umożliwiamy każdemu wypróbowanie wszystkich funkcji serwisu za darmo. Jedynym ograniczeniem jest to, iż nie uzyskasz punktów edukacyjnych. Zarejestruj się już dziś!

Kursy stomatologiczne

Serwis dentalmentor.pl to jedyne w kraju narzędzie oferujące tak rozbudowaną bazę wiedzy dla lekarzy stomatologów. Nasze kursy to interaktywne materiały przygotowane pod czujnym okiem uznanej Rady Programowej. Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia kształcenia lekarzy dentystów i nasz program edukacyjny daje możliwość zdobycia aż 126 punktów edukacyjnych!

Dowiedz się więcej

Rada ekspercka

Nasi eksperci z zakresu stomatologii służą Państwu swoją wiedzą i wsparciem, oczekując w pogotowiu na zgłaszane Państwa pytania i wątpliwości. Ponieważ nie są anonimowi - użytkownik sam może dokonać wyboru eksperta, z którym chce rozpocząć rozmowę i prowadzić ją do momentu, gdy sam uzna, iż jego problem został ostatecznie rozwiązany. Państwa pytania pozostają niewidoczne dla innych użytkowników seriwsu dentalmentor.pl.

Konsylium stomatologiczne

Jest to miejsce, w którym możecie Państwo swobodnie dyskutować o trudnych przypadkach klinicznych z innymi lekarzami stomatologii. Społeczność portalu dentalmentor.pl to najlepsi lekarze dentyści w kraju. Chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i pomagają rozwiązywać problemy podczas często burzliwych dyskusji i wymiany poglądów.

Kalendarium szkoleń i aktualności

W trosce o Państwa wygodę zgromadziliśmy w jednym miejscu najciekawsze szkolenia, konferencje i kongresy stomatologiczne. Ubraliśmy je w formę  kalendarza. Od dziś - nie przeoczycie już żadnej okazji do zdobycia dodatkowej wiedzy i dyskusji z innymi stomatologami. Nasi eksperci będą recenzować dla Was najciekawsze wydarzenia i zachęcać do udziału w tych wartościowych.