Nagłówek

zawartość i funkcje

rejestracja

Zarejestruj się już dziś!

Dołącz do serwisu dentalmentor.pl i uzyskaj dostęp do:

 • 103 lekcji  zebranych w kategoriach: endodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna z zachowawczą i chirurgia z implantologią
 • 132 punktów edukacyjnych
 • Kontaktu z ekspertami w trybie indywidualnym
 • Konsylium stomatologicznego, w którym skonsultujesz trudne przypadki kliniczne
 • Biblioteki artykułów stomatologicznych
 • Forum dyskusyjnego dla dentystów
 • Kalendarium konferencji i kongresów branżowych
 • Strony - wizytówki Twojego gabinetu

Nieustannie publikujemy nowe materiały i dajemy możliwość zdobycia kolejnych punktów!

Kursy stomatologiczne

Portal internetowy dentalmentor.pl to jedyne w kraju narzędzie oferujące tak rozbudowaną bazę wiedzy dla lekarzy stomatologów. Nasze kursy to interaktywne materiały przygotowane pod czujnym okiem uznanej Rady Programowej. Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia kształcenia lekarzy i przygotowany przez nas program edukacyjny daje możliwość zdobycia aż 132 punktów edukacyjnych!

132 punkty edukacyjne

Nasz interaktywny program edukacyjny składa się z 22 kursów podzielonych na 4 główne kategorie:

 • Endodoncja
 • Stomatologia zachowawcza i estetyka
 • Chirurgia z implantologią
 • Protetyka

Nieustannie publikujemy nowe materiały i dajemy możliwość zdobycia kolejnych punktów!

Od wiedzy do praktyki

Oddajemy w Państwa ręce narzędzie naukowe, dzięki któremu rozwój zawodowy będzie szybki i efektywny. Możecie wybierać spośród 103 lekcji - ponad 22 godzin materiałów edukacyjnych nastawionych na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy w Państwa gabinetach. Dostęp do statystyk oraz ciągłe monitorowanie postepów w nauce ułatwią proces zdobywania wiedzy, a Państwo będziecie mieli więcej czasu dla pacjentów!

rejestracja

Nie zwlekaj - zarejestruj się już dziś!

Uzyskaj dostęp do najlepszych materiałów, poznaj efektywne metody pracy, zobacz najnowsze narzędzia dostępne na rynku. Dołącz do nas i usprawnij pracę swojego gabinetu!

Rada ekspercka

Nasi eksperci z zakresu stomatologii służą Państwu swoją wiedzą i wsparciem, oczekując w pogotowiu na zgłaszane Państwa pytania i wątpliwości. Ponieważ nie są anonimowi - użytkownik sam może dokonać wyboru eksperta, z którym chce rozpocząć rozmowę i prowadzić ją do momentu, gdy sam uzna, iż jego problem został ostatecznie rozwiązany. Państwa pytania pozostają niewidoczne dla innych użytkowników seriwsu dentalmentor.pl.

Społeczność stomatologiczna

Stworzyliśmy miejsce, w którym możecie Państwo swobodnie dyskutować o trudnych przypadkach klinicznych z innymi lekarzami stomatologii. Społeczność portalu dentalmentor.pl to najlepsi lekarze dentyści w kraju. Chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i pomagają rozwiązywać problemy podczas często burzliwych dyskusji i wymiany poglądów.

Kalendarium szkoleń i aktualności

W trosce o Państwa wygodę zgromadziliśmy w jednym miejscu najciekawsze szkolenia, konferencje i kongresy stomatologiczne. Ubraliśmy je w formę  kalendarza. Od dziś - nie przeoczycie już żadnej okazji do zdobycia dodatkowej wiedzy i dyskusji z innymi stomatologami. Nasi eksperci będą recenzować dla Was najciekawsze wydarzenia i zachęcać do udziału w tych wartościowych.