Kalendarium

Praktyczne warsztaty aplikacji botoksu w gabinetach stomatologicznych

Postaw na piękno!
Rozszerz swoją praktykę o zabiegi estetyczne!
Zapraszamy na kolejną edycję cyklicznego szkolenia dla lekarzy stomatologów:

Praktyczne warsztaty aplikacji botoksu w gabinetach stomatologicznych

Zdobędą Państwo praktyczne umiejętności z zakresu usuwania zmarszczek mimicznych:

  • pomiędzy brwiami
  • wokół oczu
  • poprzecznych czoła

Krok po kroku przedstawimy przeciwwskazania i wskazania do stosowania poszczególnych zabiegów. Każdy z uczestników w ramach ćwiczeń będzie aplikował toksynę botulinową na 2-3 okolicach.

Link do programu szkolenia: (http://www.centrumkompetencji.pl/szczegoly_szkolenia_1859.html)

Koszt uczestnictwa:

Cena standardowa: 1599 zł + VAT. Podana cena uczestnictwa dotyczy jednej osoby i obejmuje dodatkowo materiały szkoleniowe oraz posiłek. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w organizmie, która pomaga w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Niestety, z wiekiem stężenie kwasu hialuronowego w skórze spada, co objawia się oznakami starzenia. Wprowadzenie w skórę kwasu hialuronowego uzupełnia jego naturalne niedobory i przywraca skórze zdrowy, młody i naturalny wygląd. Iniekcji kwasu mogą dokonywać lekarze medycyny, którzy przeszli profesjonalne szkolenie w odpowiednio wyposażonym gabinecie zabiegowym.

Prelegent: Dr Jolanta Jakubowska - chirurg dziecięcy, specjalista urolog, licencjonowany lekarz kliniki La Perla w Warszawie licencjonowany trener firmy Q-Med (Restylane, Azzalure)

Miejsce: Katowice

Termin: 16.02.2013 - 16.02.2013