Kalendarium

Champions Implants - Szkolenie z MIMI I & II we Flonheim

Szanowni  Państwo,

Od poniedziałku 01.03.2016 w nowej siedzibie firmy Champions-Implants Champions Future Center rozpoczęło się szkolenie dla lekarzy dentystów z Europy. W profesjonalnie przygotowanej multimedialnej sali wykładowej prezentowana była wiedza teoretyczna z zakresu Implantologii MIMI Flapless I & II (Implantacja bezpłatowa), implantacja natychmiastowa oraz protetyki na implantch. Wykłady prowadzone w j.niemieckim przez prezesa firmy dr.med.dent.Armina Nedjat i prezesa firmy mistrza techniki dentystycznej Norberta Bombę były symultanicznie tłumaczone na  j.francuski i j.polski.

Po wykładach odbyły się warsztaty praktyczne na materiale zwierzęcym a następnie operacje implantologiczne przeprowadzone przez dr.med.dent.Armina Nedjat u pacjentów. Zabiegi implantologiczne były transmitowane w technologii 3D do sali wykładowej. Podczas kursu każdy miał możliwość asystować mistrzowi. Wszczepionych zostało kilkanaście implantów w technice MIMI Flapless I i II (Implantacja bezpłatowa) oraz w technice implantacji natychmiastowej.

Szkolenie odbyło się w bardzo przyjaznej i koleżenskiej atmosferze. Lekarze z Francji, Niemiec i Polski mogli wymienić się wzajemnie doświadczeniem zawodowym.

Mogli również obserwować zaimplantowanych pacjentów w okresie pooperacyjnym. Pacjenci czuli się bardzo dobrze, mogli normalnie funkcjonować bez bólu, krwiaków i obrzęków.

Nowa siedziba firmy zaskoczyła wszystkich nowoczesnym, niespotykalnym design odzwierciedlającym barwy, filozofię i doświadczenie.

Welkome to the Future. Z okazji 10- lecia firmy oraz otwarcie nowego centrum szkoleniowego organizujemy kolejny 2-dniowy, bezpłatny kurs (cena normalna 1.654€).

Szkolenie z MIMI I & II w j.polskim odbędzie się 17-18 czerwca 2016 we Flonheim.  Ze względu na ograniczonę liczbę miejsc, prosimy o jak najszybszą rejestrację email: info@champions-implants.com.

Informacje w j.polskim tel. 0049 6734 91408027

 

Its Time to be Champions.

        

Miejsce: Flonheim

Termin: 17.06.2016 - 18.06.2016