Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT

Zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej w naszym nowo otwartym Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT.

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT w Bydgoszczy to miejsce gdzie leczymy kompleksowo i bezboleśnie. Do każdego pacjenta ,,podchodzimy'' indywidualnie, a podczas wizyty panuje miła i przyjazna atmosfera. Naszą kadrę charakteryzują wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i doświadczenie.

Od dzisiaj wizyty w gabinecie stomatologicznym będą dla Państwa przyjemnością, a nie koniecznością.

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych pacjentów połączyliśmy zabiegi z zakresu stomatologii z zabiegami medycyny estetycznej. W naszym Centrum zadbają Państwo o piękny uśmiech oraz o zdrową, jędrną i gładką skórę.

Zapraszamy.

Pierwsza wizyta w Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, która jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia leczenia w naszym Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT.

Na konsultacji lekarz stomatolog dokładnie oceni stan Państwa zębów oraz wysłucha Państwa oczekiwań dotyczących leczenia. Na tej podstawie zaplanujemy szczegółowe leczenie i określimy jego przybliżony koszt.

Specjalizujemy się w: stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, pedodoncji, protetyce i chirurgii.

Zapraszamy również na konsultację z zakresu medycyny estetycznej. Na konsultacji lekarz dermatolog oceni stan skóry i zaleci odpowiednie leczenie lub zabiegi medycyny estetycznej.

Wykonujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego.

Zapraszamy na konsultację.