Aktualności

Praktyczne warsztaty aplikacji kwasu hialuronowego - poziom I

redakcja | 2013-01-10

Postaw na piękno!
Rozszerz swoją praktykę o zabiegi estetyczne!
Zapraszamy na kolejną edycję cyklicznego szkolenia dla lekarzy stomatologów: Praktyczne warsztaty aplikacji kwasu hialuronowego- poziom I

Wrocław 16.02.2013 | Katowice 02.03.2013


Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w organizmie, która pomaga w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Niestety, z wiekiem stężenie kwasu hialuronowego w skórze spada, co objawia się oznakami starzenia. Wprowadzenie w skórę kwasu hialuronowego uzupełnia jego naturalne niedobory i przywraca skórze zdrowy, młody i naturalny wygląd. Iniekcji kwasu mogą dokonywać lekarze medycyny, którzy przeszli profesjonalne szkolenie w odpowiednio wyposażonym gabinecie zabiegowym.

Dzięki szkoleniu zdobędą Państwo praktyczne umiejętności z zakresu usuwania:

  • zmarszczek podłużnych i poprzecznych czoła;
  • zmarszczek wokół oczu (kurzych łapek);
  • zmarszczek na policzkach;
  • bruzd nosowo-wargowych;
  • linii marionetek

Każdy z uczestników pozna przeciwwskazania i wskazania do stosowania poszczególnych zabiegów, a w ramach ćwiczeń będzie aplikował kwas hialuronowy na 2-3 okolicach.

Link do programu szkolenia (http://www.centrumkompetencji.pl/sb,stomatologia,93.html)

Każdy uczestnik warsztatów ma możliwość zgłoszenia udziału swojego modela, na którym będą wykonywane zabiegi. Prosimy jednak poinformować nas o tym fakcie najpóźniej na 7 dni przed terminem szkolenia przesyłając maila na adres: anna.tyburska@e-forum.com.pl

Koszt uczestnictwa: Cena standardowa: 1499 zł + VAT. Podana cena uczestnictwa dotyczy jednej osoby i obejmuje dodatkowo materiały szkoleniowe oraz posiłek. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Prelegent: Dr Jolanta Jakubowska - chirurg dziecięcy, specjalista urolog, licencjonowany lekarz kliniki La Perla w Warszawie licencjonowany trener firmy Q-Med (Restylane, Azzalure)

Czas: Wrocław 16.02.2013 | Katowice 02.03.2013