Forum Ogłoszenia

3 Odpowiedzi

Nowość w Polsce

Ogłoszenia

Witam

Mam pytanie, czy używał ktoś z Was albo słyszał o bambusowych szczoteczkach do zębów? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, usłyszałam o nich od koleżanki, która je używa, jest stomatolożką i poleciła mi je. Czytając opinie o nich są naprawdę pozytywne,
https://www.facebook.com/pages/Ekologiczne-bambusowe-szczoteczki-do-z%C4%99b%C3%B3w-ecobamboo/244282525701838

Odpowiedzi:

Dostałem taką szczoteczkę od znajomej, która ma hopla na punkcie ekologii. Moim zdaniem niczym się nie różni od zwykłej, plastikowej, może wyglądem ;). Ale w użyciu jest taka sama. Ale jeśli lubisz ekologię, to takie bambusowe szczoteczki do zębów mogą Ci się spodobać. ;)

Od: kacper
Głosuj: ok (0) bad (0) Odpowiedz

Co do nowoczesnych szcozteczek, podobno są tez takie, które wydają dźwięki ;) Są przeznaczone dla dzieci, zdaje się, że są to te soniczne, ponoć mają pomagać dzieciom w milszej nauce mycia zębów. Są też w kształtach postaci z bajek (np. Shreka czy Batmana) albo w kolorowych wzorach. Co o czymś takim myślicie?? To dobry pomysł dla dzieci??

Od: kacper

Słyszałam o nich ale nie używałam. Podobno nie różnią się niczym od zwykłych. Ja od dłuższego czasu stosuję szczoteczkę do zębów curaprox. I dlatego nie testowałam tych bambusowych :)

Od: arnika